Loading cart contents...
Zobacz koszyk Zamów
Suma:

Regulamin sprzedaży wysyłkowej w sklepie Four’eMki

Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem strony internetowej www.fouremki.com jest firma Hotel Solar Palace Spa&Wellness – Lila Najmoła, z siedzibą przy ul. Jaszczurcza Góra 22,24; 11-700 Mrągowo
 2. Przedmiotami transakcji prowadzonych przy pomocy strony internetowej Four’eMki są produkty wymienione w ofercie sklepu na stronie Four’eMki
 3. Ceny wszystkich produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 4. Wszystkie produkty są nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, uszyte w polskiej szwalni.

Zamówienia

 1. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Zamówienie za pomocą strony internetowej składa się poprzez wypełnienie formularza i dokonanie płatności w sklepie online.
 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych i wypełnienie pól oznaczonych * w formularzu zamówień.
 3. Zamówienia na stronie internetowej są przyjmowane 24h na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia są realizowane od 7 do 14 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub przesłania potwierdzenia dokonania przelewu, w dni powszednie.

Płatności i faktura

 1. Płatność za towar następuje przelewem w formie przedpłaty na konto: Hotel Solar Palace Spa&Wellness – Lila Najmoła, BZWBK 18 1090 1841 0000 0001 1774 7172
 2. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura.

Zwroty i reklamacje

 1. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt drogą mailowa na adres: kontakt@fouremki.com
 2. Produkt mający wady należy odesłać na koszt firmy Four’eMki pod wskazany adres. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę. Równolegle prosimy o informacje mail’em: kontakt@fouremki.com
 3. Wadliwy towar zostanie wymieniony na nowy. Jeśli nie będzie to możliwe, wówczas nabywcy zostanie zwrócona równowartość ceny produktu wraz z przesyłką lub zaoferowany zostanie inny, dostępny towar.
 4. W ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, pod warunkiem zwrotu towaru nienoszonego. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość przysługuje konsumentowi zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000 Nr 22 poz. 271 ze zm.) oraz zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/83/UE z dnia 25 października 2011 r.
 5. Zwrotu można dokonać przesyłając produkt na adres: ul. Grabsztyny 4/31 wraz z fakturą. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne oraz wskazać numer konta bankowego, na które zostanie zwrócona należność.
 6. Towary mogą być zwracane za pomocą firmy kurierskiej lub ubezpieczonej przesyłki pocztowej na koszt zwracającego.
 7. W przypadku zwrotu towaru, należność zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej, spełniającej warunki wymienione w niniejszym regulaminie. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 • [FM_form id="4"]